Moment i tmerrshëm, peshkaqeni sulmon një njeri në anijen e tij - Bota Sot
Moment i tmerrshëm, peshkaqeni sulmon një njeri në anijen e tij

Ndryshe

Moment i tmerrshëm, peshkaqeni sulmon një njeri në anijen e tij

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 22:50
Peshkaqeni sulmon një njeri në anijen e tij

Marku dhe shokët e tij ishin duke peshkuar, kur ai mendoi se ka kapur diçka të madhe, që nuk i doli ashtu siç mendoi.

Marku mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu siç ai mendonte. Në fakt, ai kishte kapur një peshkaqen i cili kërceu dhe tentoi ta sulmonte menjëherë në anijen e tij.

Peshkaqeni nuk ndaloi me një lëvizje, ai u kthye disa herë duke e sulmuar në anije, raporton “Unilad”.

Këta peshkaqenë janë ndër më të rrezikshmit, që ndryshe quhen edhe si “Bull Sharks.”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...