Qeni me buzëqeshje dhe me sy si të njeriut - Bota Sot
Qeni me buzëqeshje dhe me sy si të njeriut

Ndryshe

Qeni me buzëqeshje dhe me sy si të njeriut

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 14:51
Nori

Një qen i adhurueshme me fytyrë me tipare njerëzore është bërë viral në internet.

Qeni i quajtur Nori ka pronar Kevin Hurless, 33 vjeç dhe Tiffany Ngo, 34 vjeç, nga Seattle i Britanisë.

Ai është një nga racat e qenve me tipare njerëzore.

Me sy të mëdhenj në formë bajame dhe me një buzëqeshje shumë njerëzor Nori po merr vëmendjen e të gjithëve.

Kevin dhe Tiffany janë mësuar me vëmendjen që sjell qeni i tyre dhe shprehen se ende duan të shohin reagimet që ai shkakton.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...