Momenti emocionues i babait kur vajza e tij dëgjon për herë të parë - Bota Sot
Momenti emocionues i babait kur vajza e tij dëgjon për herë të parë

Ndryshe

Momenti emocionues i babait kur vajza e tij dëgjon për herë të parë

Më: 27 tetor 2019 Në ora: 14:13
Tristan Storer

Një baba krenar ka ndarë momentet emocionale kur vajza e tij më e vogël dëgjoi për herë të parë me ndihmën e aparateve të dëgjimit.

Tristan Storer, nga Mollerin, Australi, postoi një video të momentit emocional kur vajza e tij, Macy, u pajis me pajisjet e dëgjimit.

Në video, Macy e vogël ulet në gjunjët e babait të saj dhe në fillim duket e befasuar nga ajo që po dëgjon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat