Shoferja e BMW-së bartë shtratin me kabriolet - Bota Sot
Shoferja e BMW-së bartë shtratin me kabriolet

Ndryshe

Shoferja e BMW-së bartë shtratin me kabriolet

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 10:34
Shoferja e BMW-së bartë shtratin me kabriolet

Një BMW kabriolet u ndalua nga policia pasi u vërejt se u përdor për të transportuar një shtrat dopio.

Një foto e postuar në internet nga Policia e Essex tregon çatinë e hapur dhe një dyshek dhe kornizë shtrati përpjetë në sediljen e pasme.

Oficerët në patrullë ndaluan automjetin në Great Bentley afër Colchester dhe raportuan për “ngarkesën e pasigurt” në Twitter.

Image

Duke përdorur emojin e pëllëmbës së fytyrës, ata thanë se shoferja femër u kishte thënë atyre se “është i lidhur në vend kështu që është në rregull”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat