U ul mbi figaron e flokëve, 32-vjeçarja djeg të pasmet - Bota Sot
U ul mbi figaron e flokëve, 32-vjeçarja djeg të pasmet

Ndryshe

U ul mbi figaron e flokëve, 32-vjeçarja djeg të pasmet

Më: 20 nëntor 2019 Në ora: 17:35
Kimberley Davies

Një grua nga Anglia pësoi djegie të gradës së dytë pasi u ul me të pasme një pajisje që bën flokët me forma.

Ajo u frikësua aq shumë sa mendoi se e kishte zënë rryma.

Kimberley Davies, 32 vjeçe ishte duke rregulluar flokët kur u ndesh me pajisjen e ngrohtë 200 gradë teksa përpiqej të kapte sprajin.

Menjëherë pas incidentit, Kimberly vendosi ujë të ftohtë rreth zonës, aplikoi disa kremra për djegie dhe shkoi në punë.

Gjashtë orë më vonë, Kimberly kishte ende dhimbje dhe shkoi në spital ku infermierja konfirmoi gradën e djegies si dhe formën e pazakontë.

Shenja e djegies është tepër e ngjashme me atë të “lojrave të seksit”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat