A e keni marrë patentë shoferin me meritë? Kush ka përparësi në këtë kryqëzim? - Bota Sot
A e keni marrë patentë shoferin me meritë? Kush ka përparësi në këtë kryqëzim?

Ndryshe

A e keni marrë patentë shoferin me meritë? Kush ka përparësi në këtë kryqëzim?

Më: 21 nëntor 2019 Në ora: 15:31
Foto ilustrim

A mendoni se jeni shofer i mirë?

Në rrjetet sociale po qarkullon një ilustrim i një kryqëzimi që ka bërë konfuz shoferët.

Siç mund ta shihni nga ilustrimi, në kryqëzimin pa semaforë ndodhet një kamion, makinë dhe autobus.

Kamioni duhet të kthehet majtas, makina djathtas pasi autobusi shkon drejt. Si do të bëhet kjo?

Përgjigjuni në komente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat