Nëse keni zemër të dobët, më mirë mos e shikoni këtë video

Ndryshe

Nëse keni zemër të dobët, më mirë mos e shikoni këtë video

Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 12:30
Pamje nga videoja

Një video shokuese është postuar në YouTube, ku shihet se si një foshnje qëndron në këmbë në parvazin e dritares në katin e tetë.

Por duket se prindërit e tij nuk e dinë se një rrëshqitje e vogël mund ti kushtojë djaloshit me jetë.

Sipas disa medieve sociale, kjo ngjarje ka ndodhur në qytetin Miass në rajonin Chelyabinsk në Rusi.

Fëmija që po qëndronte në dritare dukej se nuk kishte aspak frikë, derisa për një moment dukej se do të bie, por fatmirësisht arrin të ruaj ekuilibrin dhe vendosë të kthehet brenda.

Ky rast kishte tronditur edhe fqinjët, të cilët me të parë djaloshin në dritare i telefonuan policisë.

Por pasi që ata u shfaqën në vendin e ngjarjes djaloshi ishte futur brenda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat