E mbyti partneren gjatë seksit, pastaj e masakroi dhe e varrosi - Bota Sot
E mbyti partneren gjatë seksit, pastaj e masakroi dhe e varrosi

Ndryshe

E mbyti partneren gjatë seksit, pastaj e masakroi dhe e varrosi

Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 20:39
Ilustrim

Rreth një vit më parë një turiste nga Britania e Madhe u shpall e humbur më datë 1 dhjetor dhe u gjet e pajetë 8 ditë më vonë.

Sipas mediave të huaja mësohet  se 22-vjeçarja Grace Millane zhduk e më pas mendohet të jetë zbuluar se ajo ka vdekur gjatë aktit seksual.

Ky lajm është konfirmuar nga një i ri 27-vjeçar, i arrestuar për ngjarjen. Mendohet dyshja të jetë njohur në rrjetet sociale, e teksa turistja britanike ka festuar ditëlindjen, kishte shprehur edhe dëshirën për të provuar metoda sadomazokiste gjatë aktit seksual në Zelandën e Re.

Pasi të dy kishin konsumuar një masë të madhe alkooli ata  kishin shkuar në dhomën e hotelit ku dhe gjatë “seancës” seksuale ndodhi gabimi që solli tragjedinë.

Prandaj edhe i arrestuari pretendon se kjo nuk është vrasje.

Por, ai më vonë e futi trupin e pajetë të 22-vjeçares në valixhe dhe e groposi në mal.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat