Mënyra spektakolare se si kjo grua vjedh 8 palë xhinse - Bota Sot
Mënyra spektakolare se si kjo grua vjedh 8 palë xhinse

Ndryshe

Mënyra spektakolare se si kjo grua vjedh 8 palë xhinse

Më: 23 nëntor 2019 Në ora: 09:13
Pamje nga video

Një grua ka arritur që të vjedhë tetë palë xhinse në një dyqan veshjesh, në një mënyrë të veçantë.

Gruaja tejet elegante i veshi pantallonat që të teta, njëra sipër tjetrës.

Por ajo u zbulua dhe në videon që ua sjellim më poshtë është momenti i ndalimit.

Kështu ajo detyrohet që ti heqë dhe ti kthejë që të gjitha mbrapsht.

Pamjet e kësaj vjedhje të pazakontë janë përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat