Ky është shtrati që ju shpëton nga tërmeti - Bota Sot
Ky është shtrati që ju shpëton nga tërmeti

Ndryshe

Ky është shtrati që ju shpëton nga tërmeti

Më: 29 nëntor 2019 Në ora: 22:38
Foto ilustrim

Një shtrat special është dizajnuar për mbrojtjen në rast tërmeti.

Ai mund t’ua shpëtojë jetën kur godet fatkeqësia. Shtrati vepron nga dridhjet dhe transformohet në një strehë.

Ai po ashtu në fund ka furnizime të nevojshme për kohën sa jeni brenda dhe ato mund të ruhen sigurt në strehë.

Mbështjellësi i shtratit nga metali ndihmon të ruajë formën që nënkupton se nuk mund të copëtohet. Shtrati po ashtu ka ajrosje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat