Nëna përdor radiatorin për rregullimin e flokëve, ‘triku’ që kursen energjinë elektrike! - Bota Sot
Nëna përdor radiatorin për rregullimin e flokëve, ‘triku’ që kursen energjinë elektrike!

Ndryshe

Nëna përdor radiatorin për rregullimin e flokëve, ‘triku’ që kursen energjinë elektrike!

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 00:41
Nëna përdor radiatorin

Nëna përdor radiatorin për rregullimin e flokëve, ‘triku’ që kursen energjinë elektrike!

Një nënë ka humbur figaron e flokëve, dhe këtë e kuptoi pikërisht natën kur ishte ftuar në një aheng.

Emily Kendall, 22 vjeç, nga Lancashire, para disa ditëve paralajmëroi djalin e saj 2 vjeçar që mos ta prek radiatorin e nxehtë pasi që mund të lëndohej, shkruan Daily Mail.

Asaj i lindi ideja që flokët e saj mund t’i rregullonte pikërisht me anë të radiatorit.

Tanimë ajo beson se ‘triku’ që e bëri është shumë më i përshtatshëm dhe e kursen poashtu energjinë elektrike.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat