Nga engjell në bishë/ Njihuni me rusen që ‘thyen në mes’ çdo djalë - Bota Sot
Nga engjell në bishë/ Njihuni me rusen që ‘thyen në mes’ çdo djalë

Ndryshe

Nga engjell në bishë/ Njihuni me rusen që ‘thyen në mes’ çdo djalë

Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 22:47
Nataliya Kuznetsova

Kjo është 28-vjeçarja Nataliya Kuznetsova e cila është kampionia ruse e “bodybuilding”.

Kuznetsova, nga Chita, ka nisur të stërvitet që në moshën 14-vjeçare dhe u shpall kampione e rajonit të saj kur ishte 15 vjeç.

Në një intervistë ekskluzive për “Golder’s News and Sport”, Kuznetsova foli për jetën e saj private dhe u shpreh kështu për bashkëshortin e saj 42-vjeçar, të cilin e ka njohur përpara 10 vitesh: “Edhe ai merret me palestër, por e ka bicepsin më të vogël se unë.

Image

Por, dashuria reciproke dhe mbështetja që i japim njëri-tjetrit janë më të rëndësishme. Kemi një marrëdhënie të lumtur”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat