E pazakontë: Fëmija lind “me bisht”, publikohen fotografitë - Bota Sot
E pazakontë: Fëmija lind “me bisht”, publikohen fotografitë

Ndryshe

E pazakontë: Fëmija lind “me bisht”, publikohen fotografitë

Më: 15 janar 2020 Në ora: 10:02
Foto

Një fenomen i çuditshëm ka ndodhur në botë!

Një fëmijë identiteti i të cilit dhe familjes së tij nuk janë bërë të ditur ka lindur me bisht.

Ky është një fenomen jashtëzakonisht i rrallë, përfshirë këtu edhe gjatësinë e “bishtit” që arrinë mbi 12 centimetra.

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë para dhe pas amputimit të këtij zgjatimi në trupin e fëmijës.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat