41 vjeçarja lind binjak pasi luftoi kancerin, pavarësisht se mjekët i thanë se nuk mund të ketë kurrë fëmijë! - Bota Sot
41 vjeçarja lind binjak pasi luftoi kancerin, pavarësisht se mjekët i thanë se nuk mund të ketë kurrë fëmijë!

Ndryshe

41 vjeçarja lind binjak pasi luftoi kancerin, pavarësisht se mjekët i thanë se nuk mund të ketë kurrë fëmijë!

Më: 21 janar 2020 Në ora: 23:49
Rebecca Allen me binjaket e saj

Një grua ka lindur binjakë, ani pse mjekët i thanë se nuk kishte fare gjasa ose tejet të pakta që ajo të kishte fëmijë pas trajtimit të kancerit në qafën e mitrës.

Rebecca Allen kishte hequr pjesën më të madhe të qafës së mitrës pas diagnozës së saj në 2017, e cila e la atë në rrezik të lartë të abortit nëse ajo mbetet shtatëzënë.

Pasi e mposhti kancerin, ajo filloi të provonte për një fëmijë gjashtë muaj më vonë, porse shtatëzania nuk i shkoi siç duhet pasi ajo abortoi.

Pasi pësuan goditjen në zemër të një aborti, Allen, 41 vjeç, mësoi që ishte shtatzënë dhe po priste binjakë.

Luna dhe Seren kanë lindur në qershor 2019 nga një seksion i urgjencës C pas 34 javësh për shkak të frikës se ata nuk do të mbijetonin.

Image
Binjaket

Tani ajo po jeton ditët më të mira në jetën e saj së bashku me dy vajzat binjake!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat