Kërkoi të dashur për Shën Valentin përmes një billbordi, mori 2000 ftesa

Ndryshe

Kërkoi të dashur për Shën Valentin përmes një billbordi, mori 2000 ftesa

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 10:12
Mark Rofe

Mark Rofe bëri një gjë mjaftë të rrallë për të gjetur të dashur për ditën e Shën Valentinit.

Ai kishte shpenzuar më shumë se 400 euro për të reklamuar veten në një billbord, sipas tij këtë gjë e kishte bërë pasi që e gjithë shoqëria e tij ishin martuar apo fejuar dhe vetëm ai kishte mbetur.

Mirëpo siç duket kjo gjë Markut i ka funksionuar sepse pasi mbaroi ky ‘reklamim’ ai pati gjithësej 2.363 ftesa për ta kaluar ditën e Shën Valentinit me të.

Image
Mark Rofe

 

E për këtë u ndje mjaftë mirë e madje bëri një postim ku i falënderoi të gjithë për ftesat që i kanë bërë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat