Gruas i merren këmbët në trotuar, bie para autobusit me kokë nën rrota dhe …

Ndryshe

Gruas i merren këmbët në trotuar, bie para autobusit me kokë nën rrota dhe …

Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 22:37
Pamje nga videoja

Kjo grua po që mund të quhet me fat. Bie para autobusit me kokë nën rrota dhe sërish arrin të ngrihet në këmbë.

Teksa ecën në trotuar dhe afrohet në stacionin e autobusit, gruaja hedh një sy, nëse autobusi që me siguri ishte duke pritur po vinte.

Pasi nuk e pa atë ajo kthehet dhe brenda disa sekondave një autobus vjen me një shpejtësi marra mendëse dhe e rrëzon atë.

Gruas i bie koka nën rrota, por fatmirësisht nuk pësoi dë mtime, pasi rrotat e autobusit i prekën vetëm flokët.

Më pas gruaja u ngrit sërish në këmbë e trom aksur, saqë në video referuar lëvizjeve të saj duket se po i merren edhe mendtë.

Teksa ecën në trotuar dhe afrohet në stacionin e autobusit, gruaja hedh një sy, nëse autobusi që me siguri ishte duke pritur po vinte.

Pasi nuk e pa atë ajo kthehet dhe brenda disa sekondave një autobus vjen me një shpejtësi marra mendëse dhe e rrëzon atë.

Gruas i bie koka nën rrota, por fatmirësisht nuk pësoi dëm time, pasi rrotat e autobusit i prekën vetëm flokët.

Më pas gruaja u ngrit sërish në këmbë e trom aksur, saqë në video referuar lëvizjeve të saj duket se po i merren edhe mendtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat