Nuk keni maskë për koronavirusin? Ja si ta bëni vetë në 3 sekonda

Ndryshe

Nuk keni maskë për koronavirusin? Ja si ta bëni vetë në 3 sekonda

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 22:32

Nuk keni maskë për koronavirusin? Ja si ta bëni vetë në 3 sekonda

Ndërsa koronavirusi përhapet jo vetëm në Kinë por në të gjithë botën, paniku rritet dhe maska zhduken.

Kjo është arsyeja pse njerëzit po kërkojnë që të gjejnë një zgjidhje alternative.

Këtu ju sjellim një video të shkurtër se si të bëni një maskë në vetëm tre sekonda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat