Një foto nga Nasa tregon një vrimë misterioze në Mars

Ndryshe

Një foto nga Nasa tregon një vrimë misterioze në Mars

Më: 4 mars 2020 Në ora: 12:26
Foto ilustrim

Kjo foto nga Nasa tregon një vrimë misterioze në planetin Mars dhe mendohet të jetë një shpellë ku qëndrojnë alienët.

Jeta e alienove ndoshta është duke u zhvilluar në një vrimë e cila gjendet në planetin Mars, thanë shkencëtarët, raporton “The Sun”.

Nasa tha se “diçka e pa zakontë” u shfaq në një vrimë që duket si shpellë në Mars. Një imazh i një vrime të tillë, u shfaq në vitin 2011, dhe që atëherë shkencëtarët e studiuan atë.

Një hije e shfaqur në atë vrimë duket se është 20 metra e thellë. Shkencëtarët than që alienët ndoshta po jetojnë në atë vrimë të çuditshme.

Nasa ka lëshuar një fotografi surreale prej Tokës e bërë 4 bilion milje largësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat