​Përpiqet të plaçkitë një çift në rrugë- pendohet kur e kupton kë e takoi

Ndryshe

​Përpiqet të plaçkitë një çift në rrugë- pendohet kur e kupton kë e takoi

Më: 5 mars 2020 Në ora: 19:04

Një hajdut u pendua keq kur ndaloi një çift në një rrugë në Curitiba Brazil dhe kërkoi para nën kërcënimin e armëve.

Motoçiklisti nuk mundi të besojë kur e kuptoi se në fakt ai kishte ndaluar një polic.

Pas kësaj, ai braktisi motorin e tij dhe nisi të ikë, ndërsa polici shtiu ndaj tij, pa mundur ta qëllojë. Ngjarja u filmua me nje video.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat