Hajdutja e shfajëson veten duke thënë se është Beyonce

Ndryshe

Hajdutja e shfajëson veten duke thënë se është Beyonce

Më: 13 mars 2020 Në ora: 00:29
Surena Henry

Një grua vodhi një veturë dhe më pas tentoi ta bind policinë që ajo ishte Beyonce.

Një hajdute vodhi një veturë dhe e mori për një udhëtim, më pas tentoi që të bindë policinë se ajo ishte Beyonce, raporton “Metro”.

Surena Henry, 48-vjeçare, u mundua që të kalonte në një mënyrë nga policia duke thënë që ajo ishte artistja 38-vjeçare pasi që gjendej në një situatë të vështirë.

Image

Henry nga Las Cruces në New Mexico, ishte ndaluar mbrapa rrotave të veturës që u raportua se e kishte vjedhur, tha policia. Ajo e parkoi veturën jashtë shtëpisë së saj, dhe u tregoi policisë një identitet të rrem duke pretenduar që ishte ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat