Macja çon në urgjencën e spitalit kotelen e sëmurë, mjekët vrapojnë për ta ndihmuar

Ndryshe

Macja çon në urgjencën e spitalit kotelen e sëmurë, mjekët vrapojnë për ta ndihmuar

Më: 3 maj 2020 Në ora: 14:44
Macja çon në urgjencën e spitalit kotelen e sëmurë

Fotot e një maceje me kotelen e saj të shkrepura në qyetetin e Stambollit janë bërë virale në rrjetet sociale.

Macja ka çuar në spital kotelen e saj të sëmurë dhe kjo gjë ka prekur zemrat e të gjithëve.

Ajo e ka shoqëruar tek dhoma e urgjencës dhe mjekët e gatshëm për ta ndihmuar kanë vrapuar drejt saj.

Ata morën kotelen për ta vizituar ndërkohë që macja e shoqëronte çdo moment duke mos ia ndarë sytë.

Mediat turke kanë shkruar se gjatë kohës kur kotelja po vizitohej nga mjekët, maces nënë i dhanë qumësht dhe ushqim.

Image
Macja çon në urgjencën e spitalit kotelen e sëmurë, mjekët vrapojnë për ta ndihmuar
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat