Emocionuese: Dy muaj në karantinë, gomari qan me dënesë kur e sheh pronarin - Bota Sot
Emocionuese: Dy muaj në karantinë, gomari qan me dënesë kur e sheh pronarin

Ndryshe

Emocionuese: Dy muaj në karantinë, gomari qan me dënesë kur e sheh pronarin

Më: 25 maj 2020 Në ora: 07:41
Ilustrim

Një video emocionuese vjen nga Spanja. Gomari shihet teksa shpërthen në lot kur takon të zotin pas dy muajsh në karantinë.

Video është bërë virale në rrjetet sociale dhe mediat e huaja.

CNN shkruan se kjo video do t’ju prekë zemrën, duke e interpretuar gjestin e gomarit me emrin “Baldo” si shprehje të emocionit për mungesën e të zotit.

Për më tepër ndiqni videon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat