Gruaja e veshur si ‘Minnie Mouse’ rreh rojen e sigurisë në mes të ditës në Las Vegas - Bota Sot
Gruaja e veshur si ‘Minnie Mouse’ rreh rojen e sigurisë në mes të ditës në Las Vegas

Ndryshe

Gruaja e veshur si ‘Minnie Mouse’ rreh rojen e sigurisë në mes të ditës në Las Vegas

Më: 23 qershor 2020 Në ora: 21:59
Gruaja e veshur si ‘Minnie Mouse’

Një grua e veshur si personazhi i filmave për fëmijë Minnie Mouse është filmuar duke rrahur dhunshëm një tjetër grua roje sigurie në Las Vegas.

Video e postuar në Instagram tregon gruan që nis sherrin disa sekonda pas bashkëveprimit me rojen në trotuar. Ajo shpejt heq kokën e kostumit të saj dhe nis të qëllojë me grushta gruan flokë-kuqe.

Madje gjatë sulmit gruaja Minnie Mouse aksidentalisht qëllon edhe një burrë që përpiqet të qetësojë konfliktin.

Shpejtësia me të cilën fluturojnë grushtet e Minnie e kap krejtësisht të papritur gruan e sigurisë e cila përfundon menjëherë në trotuar.

Më pas Minnie tërhiqet nga gruaja e rrëzuar por vazhdon t’i thërrasë asaj “Unë nuk jam ku**ë, a e more vesh!’

Mediat nuk arritën të kuptonin se për çfarë ndodhi përplasja por disa dëshmitarë thanë se dy gratë po i bërtisnin njëra-tjetrës në distancë para se të niste fluturimi i grushteve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat