Krijesë e huaj misterioze me ‘krahët që duken njerëzore’ i vë në dyshim mendjet e njerëzve - Bota Sot
Krijesë e huaj misterioze me ‘krahët që duken njerëzore’ i vë në dyshim mendjet e njerëzve

Ndryshe

Krijesë e huaj misterioze me ‘krahët që duken njerëzore’ i vë në dyshim mendjet e njerëzve

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 12:05
Ilustrim

Një gruaja në TikTok hasi në një specie të çuditshme me gjymtyrë të gjata.

Shikuesit kërkuan më shumë detaje, por ajo vetëm shpjegoi se ajo e kishte gjetur krijesën në Nevada, SHBA.

Shikuesit kanë mbetur të befasuar pasi u shfaq një video e një krijese “të huaj”, që ngjiste krahët e saj të gjatë mbi një shkëmb.

Përdoruesi i TikTok “stinkyeyescrappy” ndau klipin të martën e kaluar dhe pyeti shikuesit nëse e dinë se çfarë mund të jetë “kjo krijesë e vogël”.

Krijesa ka një ngjashmëri të mrekullueshme me një hardhucë ​​me një strukturë gunga që mbulon kokën deri në bisht. Kafsha e ngjashme me hardhinë ka katër gjymtyrë të gjata, të cilat disa shikues e krahasuan me një krijesë të mërzitur nga një film.

Disa e quajtën atë një “njeri të hollë të hardhucës” ndërsa të tjerë me shaka thanë se është një personazh nga Star Wars.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat