Ishte duke peshkuar, shfaqet ariu dhe ia rrëmben peshkun që kishte përfunduar në grep

Ndryshe

Ishte duke peshkuar, shfaqet ariu dhe ia rrëmben peshkun që kishte përfunduar në grep

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 14:43
Foto Ilustrim

Një video interesante është duke qarkulluar në rrjete sociale.Në të është fiksuar momenti kur një burrë në Alaskë ishte duke peshkuar, dhe papritur pranë tij shfaqet një ari e ja rrëmben peshkun që kishte zënë grepi.

Në pamje shikohet se si ariu afrohet me qetësi pranë peshkut të zënë, e merr në putra salmonin dhe më pas largohet me shpejtësi nga aty.

Ndërsa burri nuk e ka fshehur trishtimin nga ky episod, pasi kishte një kohë të gjatë që priste për peshkun e rrëmbyer nga ariu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat