​Pamjet e shpëtimit: Ja se çfarë ndodh kur gjarpri gëlltit një peshqir

Ndryshe

​Pamjet e shpëtimit: Ja se çfarë ndodh kur gjarpri gëlltit një peshqir

Më: 10 shtator 2020 Në ora: 18:19
Foto

Monty është një piton 18-vjeçar nga Australia që gëlltiti një peshqir plazhi, kështu që pronarëve iu desh ta çonin te veterineri.

Aty u krye një operacion që i shpëtoi jetën dhe veterineri shpërndau videon e procedurës në rrjetet sociale.

Gjarpri quhet Monty Python, kështu që mund ta preferoni edhe nëse nuk ju pëlqejnë gjarpërinjtë, por ju pëlqen humori britanik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat