Bakllava me drogë…

Ndryshe

Bakllava me drogë…

Më: 11 shtator 2020 Në ora: 14:55
Bakllava me drogë

Ekipi i Policisë së Sigurisë në Esenler të Stambollit ka ndaluar një të dyshuar, i cili po përpiqej të trafikonte drogë jashtë krahinës.

I dyshuari, kishte përgatitur drogën në doza të vogla dhe e kishte fshehur brenda pjesëve të prera të bakllavasë, ai po e mbante paketën e ëmbël me drogë në një mënyrë që e bëri policinë të dyshojë.

Sipas CNN turk, pas kontrollit dhe gjetjes së sasisë me drogë brenda bakllavasë, personi me këtë ide që befasoi të gjithë, u arrestua menjëherë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat