Kur shoferët nuk dinë të ‘parkojnë’ makinën e tyre

Ndryshe

Kur shoferët nuk dinë të ‘parkojnë’ makinën e tyre

Më: 14 shtator 2020 Në ora: 15:43
Foto Ilustrim

Parkimi i makinës është një sfidë e vërtetë për shumë shoferë, sidomos për ata që sapo e kanë marrë lejen e drejtimit.

Teksa për disa shqetësimi më i madh është të gjejnë një vend për të parkuar, për të tjerë është si të parkojnë.

Rastet e mëposhtme janë nga më çuditshmet dhe tregojnë situata komike të njerëzve që nuk dinë të parkojnë automjetin e tyre:

Image
Foto 1.
Image
Foto 2.
Image
Foto 3.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat