Gjashtë minuta të tmerrit: Alpinisti ka xhiruar takimin me një pumë

Ndryshe

Gjashtë minuta të tmerrit: Alpinisti ka xhiruar takimin me një pumë

Më: 15 tetor 2020 Në ora: 11:45
Puma (Iustrim)

Një alpinist në shtetin federal amerikan Utah përjetoi frikën më të madhe në jetën e tij, ndërsa një pumë po e përgjonte për gjashtë minuta.

Në piknik, Kyle Burges takoi një pumë, e cila po i sillej përreth për gjashtë minuta dhe u përpoq ta sulmonte disa herë.

Ai doli nga takimi me pumën i padëmtua, por thotë se puma, po të dëshironte, mund ta kishte vrarë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat