Një parashutiste u hodh nga aeroplani me një gomë pishine

Ndryshe

Një parashutiste u hodh nga aeroplani me një gomë pishine

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 20:14
Pamje nga video

Një parashutiste u hodh nga një aeroplan nga 3,962 metra ndërsa ishte ulur në një gomë pishine.

Veshur me kapuç, pantallona të shkurtra dhe çizme kaubojsh, parashutistja u shty nga avioni ndërsa ishte ulur në një gomë pishine.

Dy shokë me parashutë u hodhën me të dhe kapën secilën anë të gomës për ta mbajtur të qëndrueshme kur ajo filloi të binte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat