​Të gjithë qeshin me këtë "shpikje" për çiftet që kanë Facebook të përbashkët - foto

Ndryshe

​Të gjithë qeshin me këtë "shpikje" për çiftet që kanë Facebook të përbashkët - foto

Më: 11 nëntor 2020 Në ora: 15:00
Foto ilustrim

Me siguri ju njihni disa çifte që kanë një profil të përbashkët në Facebook, të cilin ata e konsiderojnë provën më të lartë të dashurisë, ndërsa të tjerët e shohin atë plotësisht qesharake dhe të panevojshme.

Çfarëdo që të mendoni, është e qartë se njerëzit me një profil të përbashkët pëlqejnë të ndajnë shumë.

Atëherë, pse do të ndaleshin thjesht në Facebook? Përdoruesit e mediave sociale kanë gjetur diçka tjetër për të ndarë. Ata bëjnë shaka se është ideale për çiftet me një profil të përbashkët, pasi në këtë mënyrë ata nuk do të ndahen as në tualet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat