Kësaj i thonë t’i ikësh vdekjes për një qime floku

Ndryshe

Kësaj i thonë t’i ikësh vdekjes për një qime floku

Më: 23 nëntor 2020 Në ora: 15:34
Teksa ai pastron makinën e tij nga bora, në momentin e fundit dëgjon një tingull nga lart dhe e ngrinë kokën

Fati me të vërtetë ishte në anen e këtij burri.

Ky burrë është mishërimi i shprehjes “t’i ikësh vdekjes për një qime floku”, shkruan “TheSun”.

Teksa ai pastron makinën e tij nga bora, në momentin e fundit dëgjon një tingull nga lart dhe e ngrinë kokën.

 

Një tingull që ai mund të kishte injoruar dhe do të kishte mbetur i vdekur.

Vetëm një moment pasi ai largohet, një colë e madhe betoni bie nga ndërtesa duke i bërë copa makinën.

Fati me të vërtetë funksionon në mënyra të çuditshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat