Si është e mundur të ndodh një aksident i tillë?

Ndryshe

Si është e mundur të ndodh një aksident i tillë?

Më: 23 nëntor 2020 Në ora: 17:43
Foto Ilustrim

Kjo foto na vjen nga rrjeti social “Reddit” dhe do të shohim se në një parking, një Toyota RAV4 qëndron në majë të një kamionçine Ford që është rrokullisur.

Skena është në Arabinë Saudite dhe ende nuk ka informacion të mjaftueshëm se si ka ndodhur, kështu që ne vetëm mund të spekulojmë.

Shoferi i Toyota-s supozohet se ka humbur kontrollin e automjetit dhe është ngritur nga forca e goditjes dhe disi në mënyrë të çuditshme përfundoi në majë të makinës së përmbysur.

Nuk e besoni? Shihni vetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat