Fotoja e një njeriu pas një dite pune në temperaturë prej minus 49 gradë/Celsius

Ndryshe

Fotoja e një njeriu pas një dite pune në temperaturë prej minus 49 gradë/Celsius

Më: 13 shkurt 2021 Në ora: 14:41
Burri punon në mirëmbajtjen e fermave me erë në Dakota Veriore.

Një grua amerikane postoi një foto të burrit të saj në rrjetin social Reddit pasi kaloi ditën duke punuar në atë që ajo tha se ishte -49 gradë/Celsius.

Fotoja tregon se burri është i veshur me rroba të trasha.

Por një fytyrë të kuqe nga të ftohtit, derisa flokët, mjekrën, mustaqet, vetullat dhe qerpikët e tij janë të ngrirë, raportojnë mediat e huaja.

Gruaja që postoi foton në komente shpjegoi se si burri i saj punon në mirëmbajtjen e fermave me erë në Dakota Veriore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat