E zbuloi pasqyra e varur në mur: Gruaja u dërgon një foto suvatuesve, nga përgjigja e njërit prej tyre e kuptoi “gabimin e madh” që kishte bërë

Ndryshe

E zbuloi pasqyra e varur në mur: Gruaja u dërgon një foto suvatuesve, nga përgjigja e njërit prej tyre e kuptoi “gabimin e madh” që kishte bërë

Më: 19 prill 2021 Në ora: 13:57
foto nga vendi ngjarjes

Një grua ka treguar se si ajo mbeti e shokuar pasi e kuptoi që aksidentalisht u dërgoi një fotografi nudo tre suvatuesve të cilët po përpiqej t’i rezervonte për të punuar në shtëpinë e saj.

Sipas mediave të huaja,  Roseanne Dodge, 52, nga Buckinghamshire, shpjegoi se si ajo iu drejtua rekomandimeve të Facebook për ndihmë dhe u dërgoi tre firmave disa fotografi të punës së kërkuar me shpresën se njëri prej tyre do t’i kthejë përgjigje asaj.

Duke folur ekskluzivisht për FEMAIL, ajo tregoi se si ishte nga shtrati nudo kur ajo fotografoi disa punë nga puna që duhej bërë në tavanin e kuzhinës – duke harruar për pasqyrën në mur.

Image

Kështu që Roseanne mbeti e çuditur kur mori një përgjigje nga një prej suvatuesve që nuk pranuan të pranonin punën, për shkak të natyrës ‘joprofesionale’ të fotografive.

Mesazhi shkruante: “Më falni që nuk do ta pranoj këtë punë, nuk e di nëse ky ishte një gabim apo jo, por mund t’ju duhet të rishikoni disa fotografi që keni dërguar”.

Pas një shikimi të shkurtër të fotove, Roseanne shpejt zbuloi arsyetimin pas përgjigjes së papritur – sepse ajo kishte dërguar aksidentalisht një fotografi ku ajo ‘nuk kishte asgjë’.

Pavarësisht se i tha suvatuesit ‘sa ndjehet e sikletuar’ ishte, Roseanne tha se nuk mori përgjigje. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat