Prokurori “lë nam”! Shfaqet lakuriq në rrugët e qytetit

Ndryshe

Prokurori “lë nam”! Shfaqet lakuriq në rrugët e qytetit

Më: 13 shtator 2021 Në ora: 14:11
Prokurori në Poloni

Një prokuror në Poloni është vendosur në telashe, pasi imazhe të tij nudo janë bërë virale në rrjet. 38-vjeçari është fotografuar në rrugët e qytetit Swidnica, në gjendje të dehur dhe tërësish i zhveshur. Prokurori është parë dhe me një kanaçe birre në dorë.

Ai ndodhet në një supermarket dhe pasi kryen pagesën largohet sikur çdo gjë të ishte normale.

Dëshmitarët thanë se ai ishte në gjendje dukshëm të dehur dhe i pavetëdijshëm për veprimet që kryente.

Image

Qytetarët e denoncuan rastin, ndërsa policia e shoqërua prokurorin me akuzën e sjelljeve të turpshme në publik.

Prokurori i vënë në siklet ka kërkuar ndjesë për skenat e pakëndshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat