Çifti shkon në dasmë me traktor

Ndryshe

Çifti shkon në dasmë me traktor

Më: 18 nëntor 2021 Në ora: 15:24
Alexei dhe Elisabetta

Një çift në Rusi ka zgjedhur që të shkojë në ceremoninë e celebrimit me traktor.

Videoja me nusen dhe dhëndrin, Alexei dhe Elisabetta është postuar në rrjetet sociale.

Pamjet tregojnë se traktori është i zbukuruar me simbole tradicionale të dasmës.

Të sapomartuarit me kostume festive janë ulur në kabinë.

Zgjedhja e transportit ka ardhur për faktin se dhëndri punon si traktorist

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat