​I riu i jep veshkën vjehrrës, e dashura e lë dhe martohet me dikë tjetër

Ndryshe

​I riu i jep veshkën vjehrrës, e dashura e lë dhe martohet me dikë tjetër

Më: 14 janar 2022 Në ora: 21:01
Uziel Martinez

Uziel Martinez, një Tik Toker nga Meksika ka treguar aventurën e tij më të fundit.

Ai u bë i famshëm në vendin e tij pak muaj më parë pasi i dhuroi veshkën asaj që mendonte se do bëhej vjehrra e tij.

Por vetëm një muaj më vonë, pas gjestit të tij human, e dashura e braktisi dhe u martua me një tjetër.

Uziel me anë të një videoje i tregon 43.000 ndjekësve të tij atë që i ndodhi.

“I dhurova një veshkë nënës së saj. Ajo më la dhe u martua muajin tjetër” thuhet në mesazhin e tij.

Videoja u bë menjëherë virale dhe mori solidaritetin e përdoruesve nga e gjithë bota.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat