Guaca e tualetit ishte e bllokuar tërësisht, ajo çfarë gjetën brenda kur e thyen i shokoi të gjithë

Ndryshe

Guaca e tualetit ishte e bllokuar tërësisht, ajo çfarë gjetën brenda kur e thyen i shokoi të gjithë

Më: 16 janar 2022 Në ora: 08:10
Foto ilustrim

Një grua ka përjetuar tmerrin kur guaca e tualetit të saj ishte e bllokuar tërësisht.

Ajo nuk mund të përdorte banjon pasi uji nuk shkonte dhe pas disa tentimeve problemi nuk u rregullua.

Kur mirëmbajtja e banesës arriti në apartamentin e saj, panë se guaca duhej të largohej tërësisht në mënyrë që të evitohej problemi shkakun e të cilit ende nuk e kishin gjetur.

Me t’u thyer guaca ata panë se brenda ishte një mi gjigad që kishte ngecur brenda guacës.

Image
Një mi gjigad brenda guacës

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat