Gruaja lidh burrin me zinxhir dhe e tërheq zvarrë në qendrën tregtare

Ndryshe

Gruaja lidh burrin me zinxhir dhe e tërheq zvarrë në qendrën tregtare

Më: 16 janar 2022 Në ora: 11:51

Një pamje e çuditshme kanë kapur vizitorët e një qendre tregtare në Bosnjë.

Përkatësisht, në mbrëmje nëpër qendër është vajzë e veshur e, e cila ka shëtitur një mashkull të lidhur me zinxhir.“Burri po mbahet me zinxhir”, ka shkruar Antea krahas videos në profilin e saj, por video është hequr shumë shpejt.

Nuk dihet se çfarë fshihet pas kësaj “performance” që tronditi vizitorët e qendrës tregtare.

Por shumë supozojnë se ky është një tjetër trend i çuditshëm në rrjetin e njohur social.

Image
Gruaja lidh burrin me zinxhir dhe e tërheq zvarrë në qendrën tregtare

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat