Gabim pornografik i senatores italiane, gjatë konferencës në Zoom

Ndryshe

Gabim pornografik i senatores italiane, gjatë konferencës në Zoom

Më: 20 janar 2022 Në ora: 08:54
Foto-ilustrim nga videoja

Kur senatorja italiane Maria Laura Mantovani flet për transparencë gjatë një konferece në zoom, ndodhë “hataja” në kompjuterin e saj, shkruan blick.ch transmeton “Bota sot”.

Një person i panjohur e merr në telefon dhe tregon video të animuara seksi për rreth një minutë.

Kjo shkakton skuqje të fytyrës, por edhe pak buzëqeshje.

Videoja në fjalë është duke bërë xhiro në internet.

Videon mund ta shihni këtu

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat