“Pa fëmijë, pa njerëz të mërzitshëm”, gruaja bëhet virale për listën e rregullave të dasmës

Ndryshe

“Pa fëmijë, pa njerëz të mërzitshëm”, gruaja bëhet virale për listën e rregullave të dasmës

Më: 26 prill 2022 Në ora: 14:13
Kennedy Marks

Një yll i TikTok-ut nga Plymouth është bërë papritur virale pasi postoi një listë rregullash për martesën e saj të ëndrrave që përfshijnë “pa fëmijë”, “pa njerëz të mërzitshëm” dhe “pa telefona”.

Kennedy Marks ka arritur mbi një milion shikime në videon që ajo e postoi në fundjavë.

Duke folur për PlymouthLive, Kennedy tha: “O Zot, është çmendur. U zgjova një ditë tjetër dhe pash gjashtë artikuj të shkruar për mua lidhur me dasmën time”.

Megjithatë, pavarësisht kritikave për listën e saj, Kennedy tha se ajo u përmbahet rregullave të saj pasi dasma e saj është diçka që ajo e ka pasionuar që kur ishte tetë vjeç.

“Unë kam qenë e fiksuar pas dasmave që kur isha e vogël”, tha ajo.

Ja lista e plotë e kërkesave të saj!

Askush tjetër i veshur me të bardha

Pa fëmijë

Asnjë njoftim i madh

Askush nuk do të përdorë mikrofonin nëse nuk miratohet

Mos më streso, pyet mamin

Jo njerëz të mërzitshëm

Nëse unë ose Rhys nuk ju kemi takuar kurrë, ju nuk do të vini

Asnjë vrazhdësi ndaj stafit ose je jashtë

Nuk ka telefona në ceremoni

Të ftuarit veshin çfarëdo që ju ndiheni rehat

Përdorimi i plotë i fotografit tim pas fotove të mia

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat