Pamje/ Po kryenin marrëdhie seksuale, çiftit ia vjedhin makinën gjatë momentit intim dhe i lënë lakuriq në rrugë

Ndryshe

Pamje/ Po kryenin marrëdhie seksuale, çiftit ia vjedhin makinën gjatë momentit intim dhe i lënë lakuriq në rrugë

Më: 3 shtator 2022 Në ora: 17:09
Foto ilustrim

Një çift që po kryenin marrëdhënie seksuale në sediljet e pasme të  një makine, janë shokuar kur grabitësit kanë hyrë për ta vjedhur automjetin.

Ngjarja ka ndodhur më 17 gusht në Brazil, me mediat që raportojnë se çifti është kapur mat në moment intim, teksa e kishin parkuar makinën, që u vodh nga tre banditë.

Në videon e publikuar, çifti shihet teksa hidhen në rrugë lakuriq, me hajdutët që ju hedhin disa rroba nga makina para se të zhduken.

Çifti mund ta konsiderojë veten me fat që nuk pati lëndime, pasi Brazili ka shkallën e shtatë më të lartë të krimit në botë me krime jashtëzakonisht të dhunshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat