Pamje pa koment: Pronari i një lokali lag me ujë të ftohtë gruan e pastrehë

Ndryshe

Pamje pa koment: Pronari i një lokali lag me ujë të ftohtë gruan e pastrehë

Më: 11 janar 2023 Në ora: 14:30
Videoja e Collier Gwin

Një burrë në San Franciso është filmuar duke lagur me ujë një grua të pastrehë, të cilën vazhdimisht e urdhëronte të largohej.

Ajo çfarë është më shokuese se ai nuk ka shprehur as edhe një pikë pendimi, pasi ka deklaruar se sërish do të vepronte njëjtë po t’i jepej mundësia.

Videoja e Collier Gwin duke lagur me ujë të ftohtë gruan e paidentifikuar u shpërnda në rrjetet sociale gjatë të hënës, ku përdoruesit reaguan ashpër ndaj tij dhe veprimit që ai e kishte bërë.

Një kalimtar rasti kishte filmuar gruan e cila qëndronte e ulur në asfalt para lokalit të Gwin, të cilës i bërtiste dhe i kërkonte të largohej.

“Po pastrohej rruga dhe ajo refuzoi të largohet. Filloi të bërtet dhe u bë shumë e dhunshme”, tha Gwin i cili ka në pronësi një galeri arti – Barbarossa Lounge.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat