Shokohet rrjeti, vajza filmon avionin të ndaluar në ajër

Ndryshe

Shokohet rrjeti, vajza filmon avionin të ndaluar në ajër

Më: 12 shkurt 2023 Në ora: 08:11
Aeroplani

Videoja, e cila tregon një aeroplan që rri pezull në ajër pa lëvizur, ka ndezur disa teori konspirative.

Videoja, e postuar në TikTok, tregoi një aeroplan që rri në ajër e që dukej i palëvizshëm ndërsa vajza po ecte me makinë.

E habitur nga ajo që pa, ajo shkroi "Çfarë dreqin?" Duke ndarë klipin, Tanya pyeti në mbishkrimin: " Glick in Matrix? Nuk është as hera e parë që e shoh këtë në Çikago .'

Videoja natyrisht u bë virale dhe ka mbledhur 2.2 milionë shikime , 137,000 pëlqime , së bashku me mijëra komente nga njerëz që vendosën të ndajnë teoritë e tyre. Një person ndau një përvojë të ngjashme, duke shtuar:

“Unë dhe vajza ime përjetuam një situatë të tillë një muaj më parë. E mbaj mend akoma".

Videoja të bën vërtet të pyesësh veten nëse një gjë e tillë ka ndodhur vërtet apo është thjesht një montazh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat