Shkelte qëllimisht në asfaltin e sapo shtruar, goditet keq nga punonjësi - Bota Sot
Shkelte qëllimisht në asfaltin e sapo shtruar, goditet keq nga punonjësi

Ndryshe

Shkelte qëllimisht në asfaltin e sapo shtruar, goditet keq nga punonjësi

Më: 29 nëntor 2017 Në ora: 20:32
Pamje nga video

Punonjësi i paemëruar e ka goditur keq një grua që besohet të ketë qenë e dehur, pasi shkelte qëllimisht asfaltin e sapo shtruar, në një rrugë që nuk dihet se ku ndodhet.

Derisa kolegët e tij vetëm e thërrisnin dhe nuk reagonin, ai e qëlloi duke e rrëzuar përtokë pasi nuk mund t’i duronte sjelljet e saj.

“Sikur po pastrohet me asfaltin e nxehtë, ajo nuk paska as këpucë”, ka qenë një nga komentet e shumta.

Veprimet e saj në rrugë, besohet se iu kanë shkaktuar dëme të mëdha ekipit që punonte gjatë natës, në mënyrë që të nesërmen rruga të jetë gati. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test