Skoci, kamerat filmojnë gruan “xhepiste” - Bota Sot
Skoci, kamerat filmojnë gruan “xhepiste”

Ndryshe

E shtunë, 17 nëntor 2018

Skoci, kamerat filmojnë gruan “xhepiste”

Më: 30 nëntor 2017 Në ora: 14:54
Pamjet e ngjarjes së ndodhur në fillim të këtij viti në Galloway janë publikuar nga policia skoceze, teksa njofton se ka identifikuar dhe arrestuar gruan për krimin.

Pamjet e kamerave të sigurisë kanë regjistruar momentin teksa një grua vjedh nga çanta e një gruaje tjetër portofolin me para.

Pamjet e ngjarjes së ndodhur në fillim të këtij viti në Galloway janë publikuar nga policia skoceze, teksa njofton se ka identifikuar dhe arrestuar gruan për krimin.

Mënyra, momenti dhe thjeshtësia me të cilën ajo kreu krimin, ka bërë që policia të publikojë pamjet e t’u kërkojë njerëzve që të tregohen sa më të kujdesshëm në ruajtjen e sendeve të tyre personale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test