E pyeti të dashurin sa e do nga 1 te 10, ja çfarë bën vajza pas përgjigjes që merr - Bota Sot
E pyeti të dashurin sa e do nga 1 te 10, ja çfarë bën vajza pas përgjigjes që merr

Ndryshe

E diel, 18 nëntor 2018

E pyeti të dashurin sa e do nga 1 te 10, ja çfarë bën vajza pas përgjigjes që merr

Më: 1 dhjetor 2017 Në ora: 08:43
Pamje nga video

E keni pyetur ndonjëherë partnerin se sa ju do nga 1 te 10?

A e keni menduar se përgjigja e tij mund t’ju mërzisë, ose mund t’ju lumturojë, apo  ku i dihet: mund t’ju hapë dhe më shumë sytë.

E njëjta gjë i ndodhi kësaj vajze, e cila iu largua nga makina djalit pas përgjigjes që i dha.

Ajo e pyeti:

Zemër, nga 1 te 10 sa më do?”

Djali iu përgjigj:

17”.

Asnjëherë nuk u kuptua se pse vajza doli nga makina dhe e la djalin me një mijë e një pse-të e tij.

Nga jashtë ajo nuk lë gjë pa i thënë, ndërsa djali përsërit “e çmendur” brenda makinës.

Videoja është bërë mjaft virale në vetëm pak ditë e publikuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test