Gjashtë vjeçari, gjeni i aviacionit - Bota Sot
Gjashtë vjeçari, gjeni i aviacionit

Ndryshe

E enjte, 15 nëntor 2018

Gjashtë vjeçari, gjeni i aviacionit

Më: 2 dhjetor 2017 Në ora: 08:53
Adam Mohammad Amer

Gjashtë vjeçari .Adam Mohammad Amer gjithnjë ka qenë i apasionuar pas aviacionit dhe avionëve. Madje ëndrra e tij është të jetë kapiteni i A380 Airbus.

Ndaj edhe stafi i Etihad Airways, në një udhëtim nga Maroku në Abu Dabi i dha mundësinë e jetës djaloshit duke e ftuar në kabinë për të drejtuar këtë trajektore.

Ata u shprehën që janë të mrekulluar nga aftësitë e Adam në këtë fushë dhe e konsiderojnë gjeni!

Ndiqni videon më poshtë:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test