Sa ka frikë qeni nga ujku? - Bota Sot
Sa ka frikë qeni nga ujku?

Ndryshe

E hënë, 22 tetor 2018

Sa ka frikë qeni nga ujku?

Më: 3 dhjetor 2017 Në ora: 10:33
Ilustrim

Eksperiment interesant..

Eksperiment interesant dhe argëtues.

Sa ka frikë qeni nga ujku? Në një familje i ati kishte vendosur maskën e ujkut në kokë dhe ishte vendosur në një pozicion ku mund t’i shihej koka dhe vetëm pak trupi, kur gruaja e tij kishte marrë qentë nga dhoma dhe po i drejtonte tek ai.

Cili është reagimi i tyre? Natyrisht, ata menjëherë u smprapsën, derisa burri hoqi maskën dhe ata iu hodhën në përqafim. Shikoni më poshtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test